Kosmetyki onkologiczne

10 powodów, dla których kochamy serum do paznokci

Poznajcie nasze 10 powodów, dla których kochamy serum do paznokci z linii Oncoria One!

 

  1. 1. Ma same naturalne składniki, które sprawiają, że paznokcie zyskują zdrowy wygląd i większą elastyczność!
  2. 2. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego połysku.
  3. 3. Jest wydajny, jedna kropka serum starcza na kilka paznokci, więc możemy zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne przyjemności.
  4. 4. Buteleczka niby taka, jak wszystkie, ale… jednak ma większą pojemność, niż standardowe butelki z serum do paznokci, bo aż 30 ml!  
  5. 5. Efekt jest widoczny już po pierwszej aplikacji, ponieważ składniki zostały tak skomponowane, aby przynieść natychmiastową różnicę, a przede wszystkim ulgę dla obolałej płytki paznokcia i skórek wokół.
  6. 6. Pachnie naturą! W naszym olejku nie znajdziesz żadnych aromat ów, czy chemicznych składnik ów, dlatego nasze serum pachnie idealnie, nie za słodko, nie za mocno, nie za ciężko.
  7. 7. Nawilża płytkę paznokcia i skórki wokół – zawarte w formule naturalne oleje i olejki zawierają dużą ilość witaminy E oraz nienasyconych kwas ów tłuszczowych, które poprawiają nawilżenie i wygładzają nierówności skóry, a także wykazuje działanie ochronne przed promieniowaniem UV.
  8. 8. Przyspiesza wzrost paznokci oraz poprawia ich strukturę i twardość, nadając gładkość i zwiększając elastyczność.
  9. 9. Ma praktyczną pipetkę, dzięki czemu z łatwością możemy nałożyć produkt na płytkę paznokcia i wokół niego.
  10. 10. Jest eko! Ciemną szklaną buteleczkę możesz wykorzystać ponownie tworząc dyfuzor zapachowy lub używając opakowania jako wyjazdowej buteleczki na kosmetyk!

A Ty, za co kochasz serum do paznokci?

 

Tags: oncoria oncoria one oncoria in oncoria fashion kosmetyki onkologiczne onkokosmetyki dermokosmetyki onkologiczne dermokosmetyki skóra po chemioterapii skóra po radioterapii kosmetyki po chemioterapii kosmetyki po radioterapii sucha skóra krem po radioterapii kremy po radioterapii radioterapia stereotaktyczna radioterapia ile trwa na czym polega radioterapia krem po radioterapii opinie pielęgnacja skóry po radioterapii współczesna zespół ręka-stopa maść po radioterapii odczyn popromienny po radioterapii krem po radioterapii forum skóra po radioterapii czym smarować pielęgnacja skóry po radioterapii krem przy radioterapii chemioterapia plamy na skórze po chemioterapii jaki krem do twarzy w czasie chemioterapii krem po chemioterapii kosmetyki dla pacjentów onkologicznych kosmetyki podczas chemioterapii kosmetyki do skóry po chemioterapii kosmetyki w czasie chemioterapii sucha skóra po chemioterapii kosmetyki dla chorych na raka krem do skóry po chemioterapii balsam do ciała balsam nawilżający balsam oncoria balsam dla mężczyzn balsam emolient balsam po radioterapii serum do paznokci odżywka do paznokci onycholiza onycholiza paznokcie onycholiza paznokci onycholiza paznokcia leczenia onycholiza co to paznokcie po chemioterapii odżywka do paznokci po chemioterapii odpadające paznokcie po chemioterapii jak wzmocnić paznokcie po chemioterapii schodzenie paznokci po chemioterapii zniszczone paznokcie po chemioterapii chemioterapia a malowanie paznokci wpływ chemioterapii na paznokcie krem na dzien krem do twarzy na dzień krem do twarzy po chemioterapii ochronny krem na dzień krem nawilżający do twarzy krem do twarzy po radioterapii krem na dzień po radioterapii krem na dzień po chemioterapii krem do twarzy nawilżający krem męski do twarzy krem na noc krem do twarzy na noc regenerujący krem na noc krem na noc po radioterapii krem na noc po chemioterapii kremy na noc krem mocno nawilżający krem na naturalny krem nawilżający na noc krem silnie nawilżający krem regenerujący

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *