METODY

PŁATNOSCI

 

W sklepie internetowym oncoria.com możesz zapłacić za swoje zakupy, wybierając:

  • – płatność online (Przelewy24),
  • – płatność za pobraniem (przy odbiorze)

Wybór preferowanej metody płatności możesz wybrać na etapie finalizacji zamówienia. Szczegółowe informacje o różnych metodach płatności znajdziesz poniżej.

Płatność online – Tpay

Przy użyciu metody płatności i serwisu tpay.com, zostaniesz przekierowany na stronę wybranego przez siebie banku. Pozwoli to w łatwy i szybki sposób dokonać przelewu za złożone zamówienie.

Przelew dokonywany jest natychmiast za pomocą portalu TPay. Informacja na temat płatności powinna trafić do sklepu najpóźniej w ciągu 24h od momentu dokonania płatności.

W sytuacji, gdy płatność nie zostanie dokonana przez serwis tpay.com rozpatruje się ją tak, jak płatność zwykłym przelewem. Dla bezpieczeństwa danych Klientów wszystkie transakcje są szyfrowane.

TPay – poznaj korzyści płatności online w sklepie oncoria.com

  • Szeroki wachlarz metod płatności: BLIK, MasterPass, VisaCheckout, ApplePay, GooglePay,
  • Bezpieczne transakcje kartami.

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami poprzez czat, pod numerem telefonu: lub wysyłając maila na adres: kontakt@oncoria.com.

Płatność za pobraniem, czyli płatność przy odbiorze

Zamówienie złożone na oncoria.com możesz opłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Dla usprawnienia transakcji proponujemy przygotowanie kwoty odpowiadającej wartości zamówienia. 

Płatność gotówką przy odbiorze jest dostępna dla wszystkich Klientów, również w przypadku realizacji zamówienia jako gość.

Dodatkowe informacje

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami poprzez czat, pod numerem telefonu: lub wysyłając maila na adres: kontakt@oncoria.com.