Balsam Oncoria One – Superprodukt Świata Kobiety 2020

Wygrana w konkursie Superprodukt Świata Kobiety 2020 to dla nas informacja od wielkiego świata, że to, co robimy jest unikalne, że dobro zawsze wraca, a chęć pomagania jest ważniejsza, niż liczba półek w sklepie.

Z ogromną przyjemnością pragniemy podzielić się z Wami dobrymi informacjami, że nasz specjalistyczny balsam Oncoria ONE otrzymał tytuł Superprodukt Świata Kobiety 2020 w kategorii kosmetyki apteczne i specjalistyczne do ciała za ukojenie wyjątkowo wrażliwej skóry osób m.in w trakcie chemio- i radioterapii oraz dla alergików.

 

Balsam z serii ONE

Specjalistyczny balsam do ciała z serii ONE to pierwszy krok do naturalnej i skutecznej pielęgnacji skóry po chemioterapii i radioterapii. W składzie balsamu znajdują się naturalne oleje oraz roślinne składniki aktywne. Balsam posiada właściwości nawilżające, kojące i łagodzące, a także utrzymuje nawilżenie skóry i chroni ją przed przesuszaniem.

 

 

Superprodukt „Świata Kobiety”

Superprodukt „Świata Kobiety” to konkurs organizowany przez miesięcznik „Świat Kobiety” od 14 lat. Co roku cieszy się on uznaniem zarówno czytelniczek, jak i producentów i dystrybutorów produktów dostępnych na polskim rynku. W tym roku zgłoszonych zostało aż 199 produktów w 8 kategoriach. Spośród nich jurorki konkursu, redaktorki i czytelniczki „Świata Kobiety” wybrały 63 najlepsze. Zwycięzcy otrzymają statuetki oraz możliwość oznaczenia swoich produktów logo konkursu.

Jury plebiscytu Superprodukt „Świata Kobiety” 2020 to:

  • – Grażyna Wolszczak – aktorka znana m. in. z seriali „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” i filmu „Ja wam pokażę”. Założycielka Fundacji i teatru Garnizon Sztuki
  • – Małgorzata Ostrowska-Królikowska – aktorka teatralna i telewizyjna, znana z serialu „Klan”
  • – Katarzyna Dowbor – dziennikarka prowadząca program „Nasz nowy dom”, autorka książki „Apetyt na życie”
  • – Marta Manowska – dziennikarka prowadząca programy „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” i „Ośmiu wspaniałych”
  • – Joanna Chatizow – kosmetolog, specjalista w dziedzinie promocji zdrowia i zdrowia publicznego, autorka i współautorka książek i publikacji profesjonalnych
  • – Natalia Ruszkowska-Tabor – autorka bloga kulinarnego „Poezja Smaku”, współtwórczyni platformy Influence Me
  • – Hanna Wojciechowska-Schwarz – szefowa Działu Uroda w miesięczniku „Świat Kobiety”
  • – Aleksandra Lorkowska – zastępca dyrektora wydawniczego w Wydawnictwie Bauer
  • – Ewa Kustroń-Zaniewska – redaktor naczelna miesięcznika „Świat Kobiety”

 

Jak dbać o paznokcie przy chemioterapii i radioterapii?
ONCORIA IN – odżywianie skóry od wewnątrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij Mój koszyk
Zamknij Lista życzeń
Ostatnio oglądane Zamknij
Zamknij

Zamknij
Nawigacja
Kategorie