Kosmetyki onkologiczne

Balsam Oncoria One – Superprodukt Świata Kobiety 2020

Wygrana w konkursie Superprodukt Świata Kobiety 2020 to dla nas informacja od wielkiego świata, że to, co robimy jest unikalne, że dobro zawsze wraca, a chęć pomagania jest ważniejsza, niż liczba półek w sklepie.

Z ogromną przyjemnością pragniemy podzielić się z Wami dobrymi informacjami, że nasz specjalistyczny balsam Oncoria ONE otrzymał tytuł Superprodukt Świata Kobiety 2020 w kategorii kosmetyki apteczne i specjalistyczne do ciała za ukojenie wyjątkowo wrażliwej skóry osób m.in w trakcie chemio- i radioterapii oraz dla alergików.

Balsam z serii ONE

Specjalistyczny balsam do ciała z serii ONE to pierwszy krok do naturalnej i skutecznej pielęgnacji skóry po chemioterapii i radioterapii. W składzie balsamu znajdują się naturalne oleje oraz roślinne składniki aktywne. Balsam posiada właściwości nawilżające, kojące i łagodzące, a także utrzymuje nawilżenie skóry i chroni ją przed przesuszaniem.

Superprodukt „Świata Kobiety”

Superprodukt „Świata Kobiety” to konkurs organizowany przez miesięcznik „Świat Kobiety” od 14 lat. Co roku cieszy się on uznaniem zarówno czytelniczek, jak i producentów i dystrybutorów produktów dostępnych na polskim rynku. W tym roku zgłoszonych zostało aż 199 produktów w 8 kategoriach. Spośród nich jurorki konkursu, redaktorki i czytelniczki „Świata Kobiety” wybrały 63 najlepsze. Zwycięzcy otrzymają statuetki oraz możliwość oznaczenia swoich produktów logo konkursu.

Jury plebiscytu Superprodukt „Świata Kobiety” 2020 to:

  • – Grażyna Wolszczak – aktorka znana m. in. z seriali „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” i filmu „Ja wam pokażę”. Założycielka Fundacji i teatru Garnizon Sztuki
  • – Małgorzata Ostrowska-Królikowska – aktorka teatralna i telewizyjna, znana z serialu „Klan”
  • – Katarzyna Dowbor – dziennikarka prowadząca program „Nasz nowy dom”, autorka książki „Apetyt na życie”
  • – Marta Manowska – dziennikarka prowadząca programy „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” i „Ośmiu wspaniałych”
  • – Joanna Chatizow – kosmetolog, specjalista w dziedzinie promocji zdrowia i zdrowia publicznego, autorka i współautorka książek i publikacji profesjonalnych
  • – Natalia Ruszkowska-Tabor – autorka bloga kulinarnego „Poezja Smaku”, współtwórczyni platformy Influence Me
  • – Hanna Wojciechowska-Schwarz – szefowa Działu Uroda w miesięczniku „Świat Kobiety”
  • – Aleksandra Lorkowska – zastępca dyrektora wydawniczego w Wydawnictwie Bauer
  • – Ewa Kustroń-Zaniewska – redaktor naczelna miesięcznika „Świat Kobiety”

Tags: oncoria oncoria one oncoria in oncoria fashion kosmetyki onkologiczne onkokosmetyki dermokosmetyki onkologiczne dermokosmetyki skóra po chemioterapii skóra po radioterapii kosmetyki po chemioterapii kosmetyki po radioterapii sucha skóra krem po radioterapii kremy po radioterapii radioterapia stereotaktyczna radioterapia ile trwa na czym polega radioterapia krem po radioterapii opinie pielęgnacja skóry po radioterapii współczesna zespół ręka-stopa maść po radioterapii odczyn popromienny po radioterapii krem po radioterapii forum skóra po radioterapii czym smarować pielęgnacja skóry po radioterapii krem przy radioterapii chemioterapia plamy na skórze po chemioterapii jaki krem do twarzy w czasie chemioterapii krem po chemioterapii kosmetyki dla pacjentów onkologicznych kosmetyki podczas chemioterapii kosmetyki do skóry po chemioterapii kosmetyki w czasie chemioterapii sucha skóra po chemioterapii kosmetyki dla chorych na raka krem do skóry po chemioterapii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *