Kosmetyki onkologiczne

Dlaczego ONCORIA ONE?

Rozumiemy, że skóra odgrywa kluczową rolę, a zmiana jej kondycji wpływa na Twoje samopoczucie. Dlatego naszą misją jest podniesienie jakości życia poprzez skórę. Bez względu na to, czy poddajesz się leczeniu onkologicznemu, czy masz wrażliwą skórę lub po prostu pragniesz zaawansowanej pielęgnacji skóry, ONCORIA to linia produktów do pielęgnacji skóry dla Ciebie.

ONCORIA to zaprojektowana specjalnie dla unikalnych potrzeb linia kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji najbardziej narażonej skóry. Do stworzenia naszych kosmetyków wybraliśmy aktywne składniki nasycone witaminami.

ONCORIA to linia dermokosmetyków dedykowana do pielęgnacji twarzy, ciała i paznokci. Formuła dermokosmetyków ONCORIA oparta jest na maceracie z korzeni marchwi i oleju z nasion marchwi. Stąd też naturalny, pastelowy pomarańczowo-żółty kolor naszych preparatów. Po otworzeniu słoiczka z kremem na myśl przywołuje nam się wspomnienie słodkiego waniliowego budyniu, który potrafił poprawić nastrój w dzieciństwie. Oprócz przyjemnego koloru, nasze dermokosmetyki nie tylko poprawiają nastrój, ale przede wszystkim są skuteczne.

Zawarte w formule składniki stanowią bogate źródło karotenoidów, poprawiających proces nawilżenia, przy równoczesnym hamowaniu starzenia się skóry. Wykazują one działanie regenerujące i zmiękczające. Stanowią także cenne źródło monoterpenów, seskwiterpenów, tokoferoli (γ- i δ-tokoferol), witamin z grupy B, K, D oraz minerałów tj. Ca, P, Cl, Na, K, Fe, Zn, Mg. Dermokosmetyki ONCORIA zaaplikowane na powierzchnię skóry poprawią jej strukturę, przyspieszając tym samym gojenie drobnych uszkodzeń skóry.

Tags: oncoria oncoria one oncoria in oncoria fashion kosmetyki onkologiczne onkokosmetyki dermokosmetyki onkologiczne dermokosmetyki skóra po chemioterapii skóra po radioterapii kosmetyki po chemioterapii kosmetyki po radioterapii sucha skóra krem po radioterapii kremy po radioterapii radioterapia stereotaktyczna radioterapia ile trwa na czym polega radioterapia krem po radioterapii opinie pielęgnacja skóry po radioterapii współczesna zespół ręka-stopa maść po radioterapii odczyn popromienny po radioterapii krem po radioterapii forum skóra po radioterapii czym smarować pielęgnacja skóry po radioterapii krem przy radioterapii chemioterapia plamy na skórze po chemioterapii jaki krem do twarzy w czasie chemioterapii krem po chemioterapii kosmetyki dla pacjentów onkologicznych kosmetyki podczas chemioterapii kosmetyki do skóry po chemioterapii kosmetyki w czasie chemioterapii sucha skóra po chemioterapii kosmetyki dla chorych na raka krem do skóry po chemioterapii balsam do ciała balsam nawilżający balsam oncoria balsam dla mężczyzn balsam emolient balsam po radioterapii serum do paznokci odżywka do paznokci onycholiza onycholiza paznokcie onycholiza paznokci onycholiza paznokcia leczenia onycholiza co to paznokcie po chemioterapii odżywka do paznokci po chemioterapii odpadające paznokcie po chemioterapii jak wzmocnić paznokcie po chemioterapii schodzenie paznokci po chemioterapii zniszczone paznokcie po chemioterapii chemioterapia a malowanie paznokci wpływ chemioterapii na paznokcie krem na dzien krem do twarzy na dzień krem do twarzy po chemioterapii ochronny krem na dzień krem nawilżający do twarzy krem do twarzy po radioterapii krem na dzień po radioterapii krem na dzień po chemioterapii krem do twarzy nawilżający krem męski do twarzy krem na noc krem do twarzy na noc regenerujący krem na noc krem na noc po radioterapii krem na noc po chemioterapii kremy na noc krem mocno nawilżający krem na naturalny krem nawilżający na noc krem silnie nawilżający krem regenerujący

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *