Dlaczego ONCORIA ONE?

Dlaczego ONCORIA ONE?

Rozumiemy, że skóra odgrywa kluczową rolę, a zmiana jej kondycji wpływa na Twoje samopoczucie. Dlatego naszą misją jest podniesienie jakości życia poprzez skórę. Bez względu na to, czy poddajesz się leczeniu onkologicznemu, czy masz wrażliwą skórę lub po prostu pragniesz zaawansowanej pielęgnacji skóry, ONCORIA to linia produktów do pielęgnacji skóry dla Ciebie.

ONCORIA to zaprojektowana specjalnie dla unikalnych potrzeb linia kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji najbardziej narażonej skóry. Do stworzenia naszych kosmetyków wybraliśmy aktywne składniki nasycone witaminami.

ONCORIA to linia dermokosmetyków dedykowana do pielęgnacji twarzy, ciała i paznokci. Formuła dermokosmetyków ONCORIA oparta jest na maceracie z korzeni marchwi i oleju z nasion marchwi. Stąd też naturalny, pastelowy pomarańczowo-żółty kolor naszych preparatów. Po otworzeniu słoiczka z kremem na myśl przywołuje nam się wspomnienie słodkiego waniliowego budyniu, który potrafił poprawić nastrój w dzieciństwie. Oprócz przyjemnego koloru, nasze dermokosmetyki nie tylko poprawiają nastrój, ale przede wszystkim są skuteczne.

Zawarte w formule składniki stanowią bogate źródło karotenoidów, poprawiających proces nawilżenia, przy równoczesnym hamowaniu starzenia się skóry. Wykazują one działanie przeciwzapalne, regenerujące i zmiękczające. Stanowią także cenne źródło monoterpenów, seskwiterpenów, tokoferoli (γ- i δ-tokoferol), witamin z grupy B, K, D oraz minerałów tj. Ca, P, Cl, Na, K, Fe, Zn, Mg. Dermokosmetyki ONCORIA zaaplikowane na powierzchnię skóry poprawią jej strukturę, przyspieszając tym samym gojenie drobnych uszkodzeń skóry.

Related Posts:

Leave a Reply

All fields are required