SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

#DlaUnikalnychPotrzeb

Oncoria to poznańska marka rodzinna specjalizująca się w tworzeniu wyrobów medycznych i dermokosmetyków do pielęgnacji skóry w trakcie, jak i po zakończonym leczeniu onkologicznym. Naszą misją jest tworzenie produktów o prostych i roślinnych składach, które przyniosą ukojenie skórze w codziennych dolegliwościach. Swoje działania koncentrujemy na rozwoju nowych linii preparatów, które minimalizować będą powstające przy terapiach przeciwnowotworowych działania niepożądane.

Dermokosmetyki Oncoria mają na celu poprawę kondycji skóry. Stanowią one uzupełnienie konwencjonalnych terapii onkologicznych, jak również w trakcie leczenia chorób skóry m.in. łuszczycy, czy atopowego zapalenia skóry.

Nasze dermokosmetyki mają realnie zaspokajać potrzeby i poprawiać jakość życia osób zmagających się z nowotworem na każdym etapie choroby. Dlatego każdy preparat poddawany jest badaniom aplikacyjnym, które przeprowadza niezależne
Akredytowane Laboratorium J.S. Hamilton. Dzięki wykonywaniu serii testów oraz współpracy z doświadczonymi dermatologami i lekarzami Oncoria oferuje skuteczne i bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji skóry o unikalnych potrzebach.

Dermokosmetyki Oncoria powstały z myślą o osobach, które poszukują skutecznych kosmetyków do stosowania przed, w trakcie, jak i po chemio- i radioterapii. To, co je wyróżnia, to naturalny skład wolny od sztucznych konserwantów, barwników i chemicznych kompozycji zapachowych.

Taka właśnie jest Oncoria

Opracowane przy współpracy z osobami chorymi nowotworowo Oncoria narodziła się z potrzeby wsparcia naszych bliskich i ludzi, którzy odczuwają na swojej skórze skutki uboczne chemioterapii i radioterapii. Doświadczyliśmy tego, jak leczenie zmienia samopoczucie psychiczne i fizyczne, dlatego skoncentrowaliśmy się na poprawie jakości życia poprzez tworzenie kosmetyków kojących, nawilżających i odżywiających skórę.

Precyzyjnie opracowane formuły i skuteczne składniki aktywne Skuteczność, bezpieczeństwo i wyjątkowość to słowa, które w całości odzwierciedlają filozofię preparatów Oncoria. Każdy produkt opracowujemy z wykorzystaniem unikalnych formuł bogatych w składniki aktywne, łagodzące skutki uboczne wywołane na skórze przez chemioterapię i radioterapię. Dzięki wyjątkowej kompozycji, dermokosmetyki Oncoria naturalnie przyspieszają proces regeneracji skóry.

Testowane w Akredytowanym Laboratorium Badawczym J.S. Hamilton Nasze dermokosmetyki mają realnie zaspokajać potrzeby i poprawiać jakość życia osób ze skórą wrażliwą. Każdy preparat poddawany jest badaniom klinicznym, które przeprowadza niezależne Akredytowane Laboratorium J.S. Hamilton. Dzięki wykonywaniu serii testów przez doświadczonych dermatologów i lekarzy specjalistów, Oncoria oferuje skuteczne i bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji skóry.

Produkowane w Polsce Oncoria to polska marka dermokosmetyków i wyrobów medycznych, która powstała w Bydgoszczy. To tu tworzymy unikalne formuły produktów, a następnie przy współpracy specjalistów z Gdańska realizujemy ich produkcję. Oncoria to projekt, który dzięki wspólnej pracy specjalistów, dermatologów i naszych bliskich pozwala stworzyć preparaty, które tak dobrze odpowiadają realnym potrzebom skóry wrażliwej.

Efekt pracy polskich naukowców Oncoria to zespół specjalistów, którzy z pasją i energią codziennie poszukują innowacyjnych rozwiązań mających na celu poprawę komfortu życia osób z chorobą nowotworową. Wspólnie z innymi ekspertami w dziedzinie onkologii i pielęgnacji skóry tworzymy preparaty skutecznie ograniczające efekty uboczne spowodowane chemioterapią i radioterapią

Dermokosmetyki Oncoria

Ich działanie jest uwarunkowane obecnością w recepturze licznych składników aktywnych, wśród których najistotniejszą rolę odgrywają witaminy (A, C, E), lipidy oraz naturalne oleje roślinne (wzmacniające barierę skórną), czy inne opatentowane składniki o udowodnionym działaniu (najczęściej łagodzącym i ochronnym).

Ich regularne stosowanie pozwala nawilżyć i odżywić suchą i zniszczoną skórę, a także złagodzić, czy zwalczyć różnorodne dolegliwości skórne, często bez konieczności interwencji farmakologicznej.

Zdrowe paznokcie

Nasze dermokosmetyki mają realnie zaspokajać potrzeby i poprawiać jakość życia
osób zmagających się z nowotworem na każdym etapie choroby. Dlatego każdy
preparat poddawany jest badaniom aplikacyjnym, które przeprowadza niezależne
Akredytowane Laboratorium J.S. Hamilton.

Dzięki wykonywaniu serii testów oraz współpracy z doświadczonymi dermatologami
i lekarzami Oncoria oferuje skuteczne i bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji skóry
o unikalnych potrzebach.

Nawilżone ciało

Balsam tworzy na skórze tarczę ochronną minimalizującą utratę wody, przywracając w ten sposób naturalną\ równowagę w nawilżeniu skóry.

Ma lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając uczucie nawilżenia, wygładzenia i odżywienia. Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej, atopowej, ze skłonnością do podrażnień.

Piekna zadbana twarz

Odżywczy, pielęgnujący i nawilżający krem do twarzy na dzień, stanowi podstawę codziennej pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej ze skłonnością do podrażnień.

Zaaplikowany na powierzchni skóry krem poprawia jej strukturę, przyspieszając tym samym gojenie się drobnych szkodzeń. Obecne w kremie witaminy (A, C, E) oraz ich pochodne chronią dodatkowo naturalną strukturę skóry przed czynnikami drażniącymi.

Głębokie nawilżenie

Krem do twarzy na noc jest bogaty w egzogenne kwasy tłuszczowe NNKT, które w połączeniu z kompleksem substancji ochronnych i regenerujących zapewniają skórze głębokie nawilżenie i odżywienie.

Składniki zawarte w kremie działają antyoksydacyjnie, odżywczo i fotoochronnie spowalniając tym samym procesy starzenia się skóry.

Czy jesteśmy w stanie
zrobić coś więcej?

Tak, jesteśmy w stanie zadbać o swoje ciało
od wewnątrz.

Jeszcze skuteczniejsze działanie

26 miesięcy prac rozwojowych, 31 pierwotnych koncepcji formulacyjnych, przebadanie ponad 100 substancji, długotrwały proces projektowania technologicznego, zapewnienia skuteczności jakości i bezpieczeństwa, ochrony prawnej, poszukiwania partnerów w zakresie dostaw komponentów, prace wdrożeniowe technologii produkcji, oceny, testy, badania…

I wszystko w odpowiedzi na jedno pytanie: Czy dermokosmetyki onkologiczne mogą działać skuteczniej? Z tego pytania zrodziła się nowa idea, nowa droga, nowy sposób, by w znaczącym stopniu wpływać na skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz organizmu osoby chorej onkologicznie. Dziś, możemy powiedzieć, że nasze starania przyniosły wymierny efekt, który możemy przedstawić Wam, jako nową linię produktów 

ONCORIA IN. Z pierwotnych badanych przez nas 31 formulacji, finalnie na rynek trafiają cztery produkty. Wszystkie one mają formy płynne i będą stymulować Państwa organizm, działając od wewnątrz i efektywnie wspierając działania dotychczasowych dermokosmetyków
z linii ONCORIA ONE. W naszych pracach poszerzyliśmy spektrum oddziaływania, co będzie pozytywnie wpływać nie
tylko na skórę.

Nasze kompozycje z linii ONCORIA IN zostały zaprojektowane w taki sposób, by jak najlepiej pomagać na konkretnych etapach walki z chorobą nowotworową.

5 obietnic Oncoria IN

UNIKALNOŚĆ

ONCORIA to polska marka tworząca preparaty dla osób przed leczeniem, w trakcie terapii onkologicznych i po ich zakończeniu. Unikalność zapewniają dwie linie: ONCORIA ONE – pielęgnacja od zewnątrz, czyli dermokosmetyki do pielęgnacji skóry po chemioterapii i radioterapii oraz ONCORIA IN – kompozycje olejowe dbające o organizm od wewnątrz.

NATURALNOŚĆ

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego ONCORIA IN to połączenie kompozycji olejów roślinnych tłoczonych na zimno oraz witamin A, E i D. Kompozycje nie zawierają barwników ani sztucznych aromatów.

WZMOCNIENIE

Związki zawarte w kompozycjach ONCORIA IN pełnią bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu poprzez regulację gospodarki lipidowej. Mogą one pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia poprzez poprawę funkcjonowania układu odpornościowego (zmniejszenie ryzyka infekcji), zmniejszenie współwystępującego stanu zapalnego, a także wspomaganie odbudowywania organizmu. 

REGENERACJA

Składniki zawarte w kompozycjach wpływają dobroczynnie na wiele funkcji organizmu, które niezbędne są do prawidłowego przygotowania do walki z chorobą. Kompozycje ONCORIA IN pozwalają od wewnątrz przygotować organizm oraz zmniejszyć potencjalne skutki uboczne leczenia.

DERMO-ODBUDOWA

Ze względu na dobór odpowiednich proporcji olejów tłoczonych na zimno oraz witamin A, E i D, kompozycja ONCORIA IN wpływa na zdrowie i wygląd skóry, włosów i paznokci. Zawarte w kompozycji naturalne wielonienasycone kwasy tłuszczowe, w tym dobroczynne omega-3: działają ochronnie, aktywizują procesy naprawcze i jednocześnie łagodzą podrażnienia. Zaleca się stosowanie ONCORIA IN jednocześnie z preparatami z linii ONCORIA ONE.

Pomoc jest wpisana w wartości marki ONCORIA

Aktywnie wspieramy naszą społeczność w ich drodze przez chorobę, wspierając działania mające na celu zapewnienie kompleksowej opieki związanej z terapiami wspomagającymi podstawowe leczenie onkologiczne.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy realnie pomagać podopiecznym Polskiego Stowarzyszenia Onkodietetyki oraz działać ze stowarzyszeniem z troską patrząc na naszych klientów i ich opiekunów.

Także Ty możesz skorzystać z bezpłatnych wizyt u dietetyka onkologicznego i psychologa onkologicznego zapisując się na nie poprzez naszą stronę internetową. Vouchery, które można tam zamówić, są bezpłatne i mogą obejmować także wsparcie psychologa onkologicznego dla osób opiekujących się osobami chorymi.

Zapraszamy do skorzystania ze wsparcia!