ONCORIA IN – odżywianie skóry od wewnątrz

Czy jesteśmy w stanie zrobić coś więcej?
Tak, jesteśmy w stanie zadbać o swoje ciało od wewnątrz.

26 miesięcy prac rozwojowych, 31 pierwotnych koncepcji formulacyjnych, przebadanie ponad 100 substancji, długotrwały proces projektowania technologicznego, zapewnienia skuteczności jakości i bezpieczeństwa, ochrony prawnej, poszukiwania partnerów w zakresie dostaw komponentów, prace wdrożeniowe technologii produkcji, oceny, testy, badania…
I wszystko w odpowiedzi na jedno pytanie:

Czy dermokosmetyki onkologiczne mogą działać skuteczniej?
Z tego pytania zrodziła się nowa idea, nowa droga, nowy sposób, by w znaczącym stopniu wpływać na skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz organizmu osoby chorej onkologicznie.
Dziś, możemy powiedzieć, że nasze starania przyniosły wymierny efekt, który możemy przedstawić Wam, jako nową linię produktów – ONCORIA IN. Z pierwotnych badanych przez nas 31 formulacji, finalnie na rynek trafiają cztery produkty. Wszystkie one mają formy płynne i będą stymulować Państwa organizm, działając od wewnątrz i efektywnie wspierając działania dotychczasowych dermokosmetyków z linii ONCORIA ONE.

W naszych pracach poszerzyliśmy spektrum oddziaływania, co będzie pozytywnie wpływać nie tylko na skórę

Nasze kompozycje z linii ONCORIA IN zostały zaprojektowane w taki sposób, by jak najlepiej pomagać na konkretnych etapach walki z chorobą nowotworową. Linię ONCORIA IN tworzą kompozycje:
• PREHABILITACJA, która szczególnie zalecana jest w okresie dość często zaniedbywanym, czyli od momentu informacji o chorobie do czasu zabiegów (chirurgicznych, chemioterapeutycznych, radioterapeutycznych). Prehabilitacja to czas, który możemy wykorzystać, by jak najlepiej przygotować organizm do trudów, jakie go czekają.
• REGENERACJA i REGENERACJA FORTE opracowane na okres, w którym organizm poddawany jest największym próbom, czyli na czas aktywnego leczenia onkologicznego.
• DERMA to specjalna kompozycja przygotowana dla osób, które już przeszły leczenie podstawowe i chcą odbudować witalność skóry, włosów i paznokci.

Balsam Oncoria One – Superprodukt Świata Kobiety 2020
Pierwsza edycja wydarzenia #KochamSiebie #ONbeauty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories