Oncoria One – #DlaUnikalnychPotrzeb

Oncoria One – polska marka kosmetyczna dla realnych potrzeb osób chorych

Oncoria to polska marka specjalizująca się w wyrobach medycznych i dermokosmetykach przeznaczonych dla skóry o unikalnych potrzebach. Jesteśmy pierwszą specjalistyczną marką dermokosmetyków dedykowanych do pielęgnacji skóry podczas chemioterapii i radioterapii.

Oncoria narodziła się z potrzeby wsparcia – wsparcia naszych bliskich, którzy usłyszeli diagnozę nowotworu i konieczności przejścia terapii onkologicznych. Widzieliśmy, jak leczenie zmienia samopoczucie psychiczne i fizyczne osób, które kochamy. Onkolodzy nie potrafili tak naprawdę poradzić sobie z efektami ubocznymi leczenia. A dostępne na polskim rynku kosmetycznym produkty do pielęgnacji skóry osób po radioterapii i chemioterapii okazywały się za mało pomocne lub o zbyt intensywnym zapachu.

Ściśle współpracując naszymi bliskimi i dermatologami, w formule kosmetyków zawarliśmy składniki zapewniające ukojenie, długotrwałe nawilżenie, odżywienie, a także regenerację. W składzie dermokosmetyków Oncoria One znaleźć można m.in.: macerat z marchwi, olej z nasion marchwi, wosk pszczeli, D-pantenol, alantoinę, olej ze słodkich migdałów, czy masło shea. Zawarte w formule składniki aktywne zapewniają zwiększenie uwodnienia warstwy rogowej naskórka, jednocześnie zapobiegając utracie wody, co przyspiesza gojenie ubytków naskórka.

 

 

Dermokosmetyki Oncoria One – ukojenie i skuteczność dla skóry suchej i podrażnionej

Przy chorobie nowotworowej walka o życie sprawia, że troska o codzienne piękno staje się mało istotna. Zarówno radioterapia, jak i chemioterapia są związane z działaniami niepożądanymi. Wiązka promieniowania przechodzi przez ciało, aby dotrzeć do komórek nowotworowych. I chociaż lekarze próbują ograniczyć obrażenia, to skóra pokrywająca obszar docelowy, nadal może stać się „poparzona”, sucha, podrażniona i zaczerwieniona. Również niektóre leki stosowane w chemioterapii mogą powodować suchość skóry, łuszczenie, wysypkę, swędzenie, czy wrażliwość na czynniki zewnętrzne. Szczególnie podatne na suchość są dłonie i stopy (zespół ręka-stopa), co w efekcie może prowadzić do powstawania bolesnych pęknięć na skórze.

Dlatego, gdy nasi bliscy zachorowali na raka, postanowiliśmy przekształcić te traumatyczne wydarzenie w unikalny projekt. Oncoria One to innowacyjna linia produktów do pielęgnacji skóry ciała, twarzy i paznokci, która jest odpowiedzią na niedociągnięcia istniejących dermokosmetyków. Tworząc produkty Oncoria, rozpoczęliśmy nowy rozdział w kosmetyce i estetyce onkologicznej.

 

 

Oncoria One – od potrzeby osoby chorej onkologicznie do produktu

Dermokosmetyki Oncora One dedykowane są kompleksowej pielęgnacji skóry ciała, twarzy i paznokci. Ich zadaniem jest łagodzenie skutków ubocznych wywołanych leczeniem onkologicznym. Aplikowane na skórę przynoszą ukojenie i regenerację warstwy lipidowej naskórka.

Na linię Oncoria One składają się dermokosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry ciała, twarzy i paznokci. Kosmetyki Oncoria mają działanie kojące, nawilżające i odżywiające skórę. Każdy z produktów zawiera składniki aktywne wspomagające regenerację naskórka po chemioterapii i radioterapii. Dzięki temu kosmetyki naturalnie przyspieszają proces powrotu do zdrowia.

Oncoria One składa się obecnie z czterech podstawowych produktów:

    • – Specjalistyczny balsam do ciała – ukojenie dla przesuszonej skóry ciała
    • – Zaawansowany krem do twarzy na dzień – idealny początek dnia 
    • – Zaawansowany krem do twarzy na noc – komfortowa pielęgnacja skóry w nocy
    • – Zaawansowane  serum do pielęgnacji paznokci – skutecznie nawilżona płytka paznokciowa i skórki

 

 

Dermokosmetyki – sprawdź jakość kosmetyków

Oncoria One to seria dermokosmetyków ukierunkowana na estetykę onkologiczną. Koncentrujemy się na unikaniu i poprawianiu uczucia suchości, drażliwości i wrażliwości skóry. Nasze kosmetyki uspokajają, nawilżają i odżywiają skórę. Dermokosmetyki Oncoria mają na celu poprawę jakości życia oraz wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego osób przyjmujących chemioterapię lub radioterapię. Stanowią również idealne uzupełnienie w trakcie leczenia chorób skóry m.in. łuszczycy czy atopowego zapalenia skóry. Zawarte w formule składniki spełniają wysokiej jakości standardy i oczekiwania osób ze skórą wrażliwą i przesuszoną.

Dermokosmetyki Oncoria One mogą być stosowane również przez osoby, które nie mają problemów skórnych, a poszukują kosmetyków bezpiecznych oraz z wysokim stężeniem składników aktywnych.

  #DlaUnikalnychPotrzeb

Tags: oncoria oncoria one oncoria in oncoria fashion kosmetyki onkologiczne onkokosmetyki dermokosmetyki onkologiczne dermokosmetyki skóra po chemioterapii skóra po radioterapii kosmetyki po chemioterapii kosmetyki po radioterapii sucha skóra krem po radioterapii kremy po radioterapii radioterapia stereotaktyczna radioterapia ile trwa na czym polega radioterapia krem po radioterapii opinie pielęgnacja skóry po radioterapii współczesna zespół ręka-stopa maść po radioterapii odczyn popromienny po radioterapii krem po radioterapii forum skóra po radioterapii czym smarować pielęgnacja skóry po radioterapii krem przy radioterapii chemioterapia plamy na skórze po chemioterapii jaki krem do twarzy w czasie chemioterapii krem po chemioterapii kosmetyki dla pacjentów onkologicznych kosmetyki podczas chemioterapii kosmetyki do skóry po chemioterapii kosmetyki w czasie chemioterapii sucha skóra po chemioterapii kosmetyki dla chorych na raka krem do skóry po chemioterapii balsam do ciała balsam nawilżający balsam oncoria balsam dla mężczyzn balsam emolient balsam po radioterapii serum do paznokci odżywka do paznokci onycholiza onycholiza paznokcie onycholiza paznokci onycholiza paznokcia leczenia onycholiza co to paznokcie po chemioterapii odżywka do paznokci po chemioterapii odpadające paznokcie po chemioterapii jak wzmocnić paznokcie po chemioterapii schodzenie paznokci po chemioterapii zniszczone paznokcie po chemioterapii chemioterapia a malowanie paznokci wpływ chemioterapii na paznokcie krem na dzien krem do twarzy na dzień krem do twarzy po chemioterapii ochronny krem na dzień krem nawilżający do twarzy krem do twarzy po radioterapii krem na dzień po radioterapii krem na dzień po chemioterapii krem do twarzy nawilżający krem męski do twarzy krem na noc krem do twarzy na noc regenerujący krem na noc krem na noc po radioterapii krem na noc po chemioterapii kremy na noc krem mocno nawilżający krem na naturalny krem nawilżający na noc krem silnie nawilżający krem regenerujący

Pielęgnacja skóry w trakcie leczenia onkologicznego
Serum do paznokci – jak działa serum?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij Mój koszyk
Zamknij Lista życzeń
Ostatnio oglądane Zamknij
Zamknij

Zamknij
Nawigacja
Kategorie