Pierwsza edycja wydarzenia #KochamSiebie #ONbeauty

Pierwsza edycja wydarzenia #KochamSiebie #ONbeauty

17 lutego 2021 r. to data wyjątkowa, ponieważ tego dnia zrealizowaliśmy pierwszą edycję wydarzenia #KochamSiebie #ONbeauty. Program metamorfoz powstał przy współpracy z polską marką dermokosmetyków Oncoria, która tak jak my, na co dzień wspiera Pacjentki w dbaniu o siebie i odnajdywaniu swojego piękna w chorobie. 

W pierwszej edycji naszego wydarzenia wzięły udział pani Maria, Żaneta i Beata, które zgłosiły się do Programu przez formularz Polskiego Stowarzyszenia Onkodietetyki zgłoszeniowy na naszej stronie onko.com.pl. Największym prezentem dla nas, jako Polskiego Stowarzyszenia Onkodietetyki, było to, że Panie na koniec dnia dosłownie rozkwitły przed obiektywem. Oczywiście nie zabrakło prezentów i upominków – nasze bohaterki otrzymały zestaw kosmetyków Oncoria, piękne torby od kluczstore jako symbol rozpoczęcia nowego rozdziału w swojej osobistej podróży, a także vouchery na indywidualną wizytę u psychologa i dietetyka oraz ułożenie diety w Centrum Onkodietetyki w Bydgoszczy. Same panie przyznały w trakcie trwania eventu, że nie pamiętają, kiedy ostatnio zrobiły coś dla siebie, i że taki dzień był im bardzo potrzebny, aby choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. 

 

 

W ramach programu #KochamSiebie przeprowadziliśmy metamorfozy ciała i ducha dla pań, które wygrały walkę z rakiem. Uczestniczki pod okiem specjalistów – fryzjera, kosmetyczki, stylistyki, a także psychologa i dietetyka z Centrum Onkodietetyki przeszły kompletną przemianę. Do pierwszej edycji wydarzenia #ONbeauty zaprosiliśmy wyjątkowego stylistę fryzur, Sergieja Gusyeva, który zadbał o odpowiednią pielęgnację, koloryzację i cięcie dobrane do osobowości naszych uczestniczek oraz ich naturalnej urody. O odpowiednie przygotowanie skóry pod kolejne zabiegi, zadbała marka Oncoria. Po naturalnej pielęgnacji, każda z pań miała wykonany makijaż przez Ritę Borkowską-Bąbkę z salonu No i pięknie. Całość dopełniło wyjątkowe spotkanie z Magdaleną Andler, stylistką i kreatorką wizerunku oraz Hanną Przybytkowską, właścicielką salonu SIMONE, które wspólnie wybrały niesamowite stylizacje na sesję zdjęciową dla naszych uczestniczek. Całe wydarzenie, zakończyło się wyjątkową sesją fotograficzną realizowaną przez fotografów z Passio Design Studio.

Podczas wydarzenia pokazujemy, że również nie tylko po zakończeniu terapii, ale również w trakcie leczenia można i warto dbać o swoje zdrowie wewnętrzne, a także wygląd zewnętrzny, gdyż to właśnie dobre samopoczucie motywuje nas do działania i dodaje dużo energii! Dziękujemy, że mogliśmy liczyć na wsparcie naszych wyjątkowych Partnerów i zachęcamy inne podmioty, by obejmowały patronat nad wydarzeniem #KochamSiebie #ONbeauty w swojej okolicy. Oczywiście lutowy event to dopiero początek. Planujemy cyklicznie, raz w miesiącu przeprowadzać metamorfozy 3 pań w wybranych miastach w Polsce, ponieważ chcemy, by program #KochamSiebie #ONbeauty docierał do coraz szerszej grupy kobiet, które na co dzień walczą z chorobą. A już 25 marca odbędzie się druga edycja projektu.

ONCORIA IN – odżywianie skóry od wewnątrz
Podejmij wyzwanie – Pokochaj siebie w 10 dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories