Za nami pierwsza edycja wysyłki miniatur ONcare Therapy

Kochani! Za nami pierwsza edycja wysyłki bezpłatnych miniatur. Jesteśmy przeszczęśliwi, że tak licznie zamawialiście nasze produkty i tym samym dotarły one w niemal każdy zakątek Polski (a nawet Europy!).

Był to dla nas okres wytężonej pracy – codziennie z naszej siedziby wychodziły setki przesyłek, które własnoręcznie pakowaliśmy od samego świtu. I wiecie co? Było warto!

Kiedy wysyłaliście do nas zdjęcia przesyłek, recenzje produktów, ciepłe słowa nabieraliśmy nowej energii do pracy i tylko utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że to, co robimy, naprawdę ma sens i przekłada się na jakość życia osób chorych onkologicznie.

Cieszymy się, że możemy być częścią Waszego życia.

PS W tajemnicy zdradzimy Wam, że już szykujemy się do kolejnej edycji wysyłki bezpłatnych miniatur! W końcu jeszcze tylu z Was czeka, aby wypróbować nasze dermokosmetyki.

Tags: oncoria oncoria one oncoria in oncoria fashion kosmetyki onkologiczne onkokosmetyki dermokosmetyki onkologiczne dermokosmetyki skóra po chemioterapii skóra po radioterapii kosmetyki po chemioterapii kosmetyki po radioterapii sucha skóra krem po radioterapii kremy po radioterapii radioterapia stereotaktyczna radioterapia ile trwa na czym polega radioterapia krem po radioterapii opinie pielęgnacja skóry po radioterapii współczesna zespół ręka-stopa maść po radioterapii odczyn popromienny po radioterapii krem po radioterapii forum skóra po radioterapii czym smarować pielęgnacja skóry po radioterapii krem przy radioterapii chemioterapia plamy na skórze po chemioterapii jaki krem do twarzy w czasie chemioterapii krem po chemioterapii kosmetyki dla pacjentów onkologicznych kosmetyki podczas chemioterapii kosmetyki do skóry po chemioterapii kosmetyki w czasie chemioterapii sucha skóra po chemioterapii kosmetyki dla chorych na raka krem do skóry po chemioterapii balsam do ciała balsam nawilżający balsam oncoria balsam dla mężczyzn balsam emolient balsam po radioterapii serum do paznokci odżywka do paznokci onycholiza onycholiza paznokcie onycholiza paznokci onycholiza paznokcia leczenia onycholiza co to paznokcie po chemioterapii odżywka do paznokci po chemioterapii odpadające paznokcie po chemioterapii jak wzmocnić paznokcie po chemioterapii schodzenie paznokci po chemioterapii zniszczone paznokcie po chemioterapii chemioterapia a malowanie paznokci wpływ chemioterapii na paznokcie krem na dzien krem do twarzy na dzień krem do twarzy po chemioterapii ochronny krem na dzień krem nawilżający do twarzy krem do twarzy po radioterapii krem na dzień po radioterapii krem na dzień po chemioterapii krem do twarzy nawilżający krem męski do twarzy krem na noc krem do twarzy na noc regenerujący krem na noc krem na noc po radioterapii krem na noc po chemioterapii kremy na noc krem mocno nawilżający krem na naturalny krem nawilżający na noc krem silnie nawilżający krem regenerujący
Świąteczne prezenty
Zespół dłoniowo-podeszwowy – 5 rad jak dbać o dłonie i stopy podczas leczenia onkologicznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij Mój koszyk
Zamknij Lista życzeń
Ostatnio oglądane Zamknij
Zamknij

Zamknij
Nawigacja
Kategorie